58 m2
Kategorija nekretnine
Gde tražite?
Cena
Površina
Kvadratura
Gradnja
Struktura
Grejanje
Sprat
Opis
Ponuda
Dodatne površine
Stanje
Dokumentacija
Uređaji
Opremljenost
Plaćanje
Pristup
Infrastruktura
Javni prevoz
Filteri
Kategorija nekretnine
Gde tražite?
Cena
Površina
Kvadratura
Gradnja
Struktura
Grejanje
Sprat
Opis
Ponuda
Dodatne površine
Stanje
Dokumentacija
Uređaji
Opremljenost
Pristup
Infrastruktura
Javni prevoz
Pronađeno je 157 oglasa
Mirijevo | novogradnja | 58+12 terasa
Kvadratura2.5
StrukturaPrizemlje od 4
Spratnost126.000 €Detaljnije2.172 €/m²
Optimist nekretnine vam nude stan u novogradnji iz 2024. godine.
U ponudi je funkcionalan stan površine 58 m² sa dve odvojene spavaće sobe. Stan je odlično raspoređen, prostran i ispunjen prirodnom svetlošću.
Posebnu vrednost nekretnini daje terasa površine 12 m².
Grejanje je etažno.
Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 14.000 EUR ili parking mesta po ceni od 6.000 EUR.
Udaljenost do prve autobuske stanice je svega 5 minuta hoda.Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas.
Mirijevo | novogradnja | 48+22 terasa
48 m2
Kvadratura2.5
StrukturaPrizemlje od 4
Spratnost130.000 €Detaljnije2.708 €/m²
Optimist nekretnine vam nude stan u novogradnji iz 2024. godine.
U ponudi je funkcionalan stan grejne površine 48 m² sa dve odvojene spavaće sobe. Stan je odlično raspoređen, prostran i ispunjen prirodnom svetlošću.
Posebnu vrednost nekretnini daje prostrana terasa površine 22 m².
Grejanje je etažno.
Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 14.000 EUR ili parking mesta po ceni od 6.000 EUR.
Udaljenost do prve autobuske stanice je svega 5 minuta hoda.Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas.
Trg republike, renoviran, uknjižen, useljiv
55 m2
Kvadratura3.0
Struktura4 od 4
Spratnost330.000 €Detaljnije6.000 €/m²
Optimist nekretnine Vam nude prelep trosoban stan, dvostrano orijentisan, svetao i funkcionalan u ulici Jelene Ćetković u strogom centru grada, na četvrtom, ujedno poslednjem spratu uredne i dobro održavane zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Trga republike.
Stan je uknjižen 1/1 na ime vlasnika, na 55m² korisnog prostora (terasa od 3m² ne ulazi u površinu stana), bez tereta i zabeležbi, tako da su osim keš kupaca dobrodošli i kreditni.
Radi se o nadogradnji iz 2014. godine, tako da su sam stan, instalacije, stolarija, lift i kompletno unutrašnje uredjenje novijeg datuma.
Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe različite veličine, kupatilo i terasa.
Visina dnevnog boravka je 4.6 metara što je omogućilo formiranje galerije pogodne za hobi prostor, prostor za decu (visina galerije je 160cm) ili dodatno spavanje. Površina galerije je 10m². U produžetku galerije postoji veliki prostor za odlaganje.
Zbog specifičnog rasporeda prostorija i visine dnevnog boravka, dobija se utisak mnogo većeg prostora.
U stanu je urađena granitna španska keramika, hrastov parket, walk-in tuš, aluminijumska stolarija, u spavaćim sobama dodatni Velux krovni prozori, inverter klime u svim prostorijama. EG grejanje sa Vaillant pumpom je razvedeno i kroz pod i u radijatore.
Video interfon i sigurnosna vrata.
U ovom trenutku stan je u zakupu za 1100€ mesečno, tako da budućem vlasniku ostaje da nastavi da ga koristi kao investiciju ili raskine ugovor sa zakupcem.Postoji mogućnost kupovine stana sa nameštajem.
Useljiv po dogovoru.Hvala što ste odvojili vreme za naš oglas!
Plac 2,56 ha – Voganjski put
256 ari
Površina110.000 €Detaljnije429 €/aru
Optimist nekretnine vam nude plac u komadu koji se nalazi između Sremske Mitrovice i Rume.
Plac je na ravnici, predviđen za obradu i upotrebu u svrhe poljoprivrednog dobra.
Zemlja je plodna i bogatog prinosa u uslovima tog podnevlja.Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas!
Vračar 3.0 LUX – Pet friendly, 59 m2
59 m2
Kvadratura3.0
Struktura2 od 10
Spratnost1.100 €Detaljnijemesečno
Optimist nekretnine vam nude lux opremljen stan u novogradnji, kompletno opremljen i odmah useljiv.
Poseduje dve sobe, dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo, hodnik i terasu sa prelepim pogledom.
Stan je opremljen savremenom belom tehnikom, pametnim uređajima i kao takav čeka nove vlasnike.
Kućni ljubimci su dobrodošli uz posebnu pažnju od strane vlasnika prema nameštaju i inventaru.
Stan poseduje parking mesto u garaži koje se trenutno izdaje trećim licima, ali ukoliko bi novi stanari ostali duži period, to parking mesto bi pripalo njima uz dogovor sa vlasnikom stana.
Ispred zgrade se nalazi parking u okviru zone.
U blizini zgrade svi neophodni sadržaji za svakodnevne potrebe, blizina centra grada, autoputa, dečijeg igrališta, vrtića, škole.Mesečni troškovi su oko 80€, struja po potrošnji, KATV po izboru novih zakupaca.
Stan je za svaku preporuku!
Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas!Optimist real estate offers you a lux furnished apartment in a new building, fully equipped and ready to move in immediately. It has two rooms, a living room, a kitchen, a bathroom, a hallway and a terrace with a beautiful view. The apartment is equipped with modern appliances, smart devices and as such is waiting for new owners. Pets are welcome with special attention from the owner to the furniture and inventory. The apartment has a parking space in the garage, which is currently rented out to third parties, but if the new tenants were to stay for a longer period, that parking space would belong to them with an agreement with the owner of the apartment. In the vicinity of the building, all the necessary facilities for everyday needs, close to the city center, highway, childrens playground, kindergarten, school.
Monthly costs are around €80, electricity according to consumption, KATV at the choice of new tenants.
The apartment is highly recommended!
Thank you for taking the time to view our ad!Centar Žarkova, uknjižen, odmah useljiv
30 m2
Kvadratura1.5
StrukturaPrizemlje od 4
Spratnost77.800 €Detaljnije2.593 €/m²
Optimist nekretnine Vam nude odličan jednoiposoban stan, funkcionalan, svetao, dvostrano orijentisan, u prizemlju uredne i održavane četvorospratne zgrade, u miru i tišini ulice Rajka Ružića u Žarkovu.
Stan je uknjižen na ime vlasnika 1/1, na 30m² korisnog prostora, bez tereta i zabeležbi, tako da su osim keš kupaca dobrodošli i kreditni.
Prostorije: prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaća soba, kupatilo i zastakljena terasa, na koju se ulazi iz prolaza oko zgrade.
Radi se o stanu koji se nalazi u klasičnom prizemlju, što znači da ni milimetar nije ukopan u zemlju, suv je, prozračan i veoma prijatan za život, posebno zbog toga što je odvojen od drugih stanova time što se do njega dolazi bočnim prilazom a ne kroz hodnik zgrade, pa se time dobija mir i privatnost.Stan se nalazi u najboljem delu ulice Rajka Ružića, u centru Žarkova, u neposrednoj blizini McDonalds restorana, Supermarketa Vero, osnovnih škola i svih drugih infrastrukturnih objekata i sadržaja neophodnih za prijatan i kvalitetan svakodnevni život, a ipak izolovan i zaštićen od buke Spasenovićevom ulicom. Tu su i stajališta velikog broja linija GSP-a, koje ovaj kraj povezuju sa svim delovima grada.
Grejanje je TA. Infostan 1500 dinara.
Može se slobodno reći da se radi o sjajnoj prilici za kupovinu odličnog stana po izuzetno povoljnoj ceni.
Idealan za stanovanje, kao i za izdavanje.
Stan se prodaje kompletno namešten. Odmah useljiv.Sava Centar | Blok 22 | Lux
59 m2
Kvadratura2.0
StrukturaPrizemlje od 7
Spratnost900 €Detaljnijemesečno
Optimist nekretnine Vam nude luksuzan, potpuno opremljen dvosoban stan preko puta Sava centra u bloku 22.
Stan se nalazi na visokom prizemlju, udaljenom od glavne ulice sto Vam nudi potpunu privatnost bez pogleda prolaznika.
Stan je moderno sređen, funkcionalnog rasporeda i veoma prijatnog ambijenta, ima tehnicku sobu i jacuzzi.
Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji, odlicno povezanoj sa svim delovima grada. Nedaleko od setalista uz reke Savu i Dunav. U okolini se nalaze brojne prodavnice i trzni centar sto ga cini idealnim za udoban i praktican zivot.
Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.
Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas.
Optimist Real Estate offers you a luxurious, fully furnished two-bedroom apartment across from Sava Center in Block 22.
The apartment is located on the high ground floor, away from the main street, providing complete privacy without the view of passersby.
The apartment is modernly arranged, with a functional layout and a very pleasant ambiance, featuring a technical room and a jacuzzi.
The property is situated in an exceptional location, well-connected to all parts of the city, not far from the promenade along the river, along with numerous shops and a shopping center, making it ideal for comfortable and practical living.
Pets are not allowed.
Thank you for taking the time to read our ad.
Obilićev venac | Centar | 2.0
45 m2
Kvadratura2.0
Struktura2 od 5
Spratnost700 €Detaljnijemesečno
Optimist nekretnine vam nude dvosoban stan na odličnoj lokaciji, na Obilićevom vencu.
Stan se nalazi u jednoj od najživljih i najatraktivnijih ulica u gradu.
Iako je u samom centru dešavanja, zahvaljujući dobroj zvučnoj izolaciji i orijentaciji ka mirnijoj strani zgrade, u stanu vlada potpuni mir.
U pitanju je salonac sa autentičnim šarmom i duhom starog grada.
Prostor je ušuškan, topao i unikatan, sa visokim plafonima i prepoznatljivim karakterom klasične gradske arhitekture.
Ukupni mesečni troškovi iznose oko 100 EUR.
Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas.
Optimist Real Estate presents a one-bedroom apartment located on Obilićev venac in Belgrade.
Situated in one of the most vibrant streets in the city center, the apartment offers immediate access to all urban amenities.
Despite its central location, it is quiet thanks to good sound insulation and its orientation away from the main street.
This is a classic high-ceiling (salon-style) apartment with authentic old-town charm.
The space is cozy, warm, and unique, ideal for those who appreciate character and traditional city architecture.
Total monthly utilities are approximately 100 EUR.
Pets are not allowed.Thank you for taking the time to view our listing.
Slavija | Pet friendly | 4.0
91 m2
Kvadratura4.0
Struktura6 od 7
Spratnost1.190 €Detaljnijemesečno
Optimist nekretnine vam nude prostran, potpuno namešten stan kod Cvetnog trga.
U ponudi je komforan stan od 91 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, idealan za porodičan život. Nalazi se u neposrednoj blizini Slavije i Hram Svetog Save, na svega deset minuta od centra grada. Odlično je povezan sa svim delovima Beograda zahvaljujući brojnim linijama gradskog prevoza.
U okruženju se nalaze supermarketi, pošta, vrtići, škole i fakulteti, kao i parkovi Manjež, Tašmajdan i Mitićeva rupa.
Stan ima funkcionalan raspored: ulazni hodnik, prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa špajzom, tri spavaće sobe (dve sa bračnim krevetima i jednu sa single krevetom), glavno kupatilo, dodatni toalet, terasu i tavanski prostor za skladištenje.
Potpuno je opremljen i spreman za useljenje. Zgrada je uredna i redovno održavana, sa sopstvenim dvorištem i prostorom za bicikle. Kućni ljubimci su dozvoljeni.
Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas.
Optimist Real Estate presents a spacious, fully furnished apartment near Cvetni trg, in the Vračar area.
This comfortable 91 m² apartment is located in one of the most desirable parts of Belgrade, ideal for family living. It is situated close to Slavija and Church of Saint Sava, just ten minutes from the city center. The location offers excellent connectivity to all parts of the city via multiple public transport lines.
Nearby amenities include supermarkets, a post office, kindergartens, schools, faculties, and parks such as Manjež, Tašmajdan and Mitićeva rupa.
The apartment features a functional layout comprising an entrance hall, a spacious living room with dining area, a separate kitchen with pantry, three bedrooms (two with double beds and one with a single bed), a main bathroom, an additional guest toilet, a terrace, and attic storage space.
The property is fully equipped and ready to move in. The building is well maintained and includes a private courtyard and bicycle storage area. Pets are allowed.
Thank you for taking the time to view our listing.
Centar | Lux sa terasom | 3.0
70 m2
Kvadratura3.0
Struktura3 od 7
Spratnost1.100 €Detaljnijemesečno
Optimist nekretnine vam nude luksuzno renoviran trosoban stan nadomak centra grada.
Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra. Iako je u prometnoj ulici, zahvaljujući aluminijumskim prozorima i dobroj zvučnoj izolaciji, pruža mir i privatnost.
Potpuno je renoviran, dizajnerski uređen sa nameštajem rađenim po meri i idealnim rasporedom prostorija. Stan je svetao, ušuškan i poseduje dosta prostora za odlaganje.
Velika terasa proteže se duž dnevne i spavaće sobe.Dodatno:
– Dve klime
– Odlična izolacija
– Nije pet friendlyHvala što ste izdvojili vreme za naš oglas.
Optimist Real Estate presents a fully renovated luxury three-bedroom apartment near the city center.
Located close to the city center, this property offers excellent connectivity and urban convenience.
Although positioned on a busy street, the apartment provides peace and privacy thanks to aluminum windows and quality sound insulation.
Fully renovated and designer-furnished with custom-made elements, the layout is functional and comfortable, offering ample storage space. The apartment is bright and cozy.
A spacious terrace extends from the living room to the bedroom.Additional features:
– Two air conditioning units
– Excellent sound insulation
– Not pet-friendlyThank you for taking the time to view our listing.
Botanička bašta | Pet-friendly | 28m2
28 m2
Kvadratura1.0
Struktura2 od 6
Spratnost500 €Detaljnijemesečno
Optimist Nekretnine vam nude jednosoban stan na odličnoj lokaciji.
Stan se nalazi u neposrednoj blizini Botaničke bašte i Palilulske pijace, što ovu nekretninu čini idealnom za sve koji žele mir, a istovremeno i odličnu povezanost sa ostatkom grada.
Stan je svetao, lepo raspoređen, renoviran i veoma ušuškan.
Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu prostora, pruža maksimalnu udobnost i prijatan ambijent za svakodnevni život.
Kuhinja je potpuno opremljena i, pored standardnih uređaja, poseduje i odvojeni zamrzivač za hranu, što predstavlja dodatnu pogodnost za buduće stanare.
Dozvoljeni su manji kućni ljubimci.
Režije su niske i fiksne — samo 20€ mesečno.
Zgrada ne poseduje lift, ali se stan nalazi na drugom spratu, što ne predstavlja poteškoću.Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas.
Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas.
Optimist Real Estate offers a one-bedroom apartment in an excellent location.
The apartment is situated near the Botanical Garden and Palilula Market, making it a perfect choice for those who want a peaceful environment while staying well connected to the rest of the city.
The apartment is bright, well-organized, renovated, and very cozy.
Its functional layout provides comfort and a pleasant living atmosphere.
The kitchen is fully equipped and, in addition to standard appliances, it also features a separate freezer, providing extra convenience for future tenants.
Small pets are allowed.
Utilities are low and fixed — only €20 per month.
The building does not have an elevator, but the apartment is located on the second floor, which is easily accessible.
Thank you for taking the time to view our listing.For more information or to schedule a viewing, please contact us.
Bečmen, Đure Jakšića, 51.30m2, 2.5, nov
51 m2
Kvadratura2.5
Struktura1 od 2
Spratnost82.000 €Detaljnije1.607 €/m²
Optimist nekretnine Vam nude lux stanove u izgradnji u stambenom kompleksu u Bečmenu, u ulici Đure Jakšića.
Stanovi su sa pravosnažnom građevinskom dozvolom.
Stan se satoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.
Mogućnost povraćaja pdv-a za kupce prvog stana.
Cena izražena bez pdv-a.
Završetak radova septembar 2026.godine.
Odlična povezanost sa svim delovima grada.Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas!
Bečmen, Đure Jakšića, 36.50m2, 1.5, nov
36 m2
Kvadratura1.5
StrukturaPrizemlje od 2
Spratnost58.400 €Detaljnije1.622 €/m²
Optimist nekretnine Vam nude lux stanove u izgradnji u stambenom kompleksu u Bečmenu, u ulici Đure Jakšića.
Stanovi su sa pravosnažnom građevinskom dozvolom.
Stan se satoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.
Mogućnost povraćaja pdv-a za kupce prvog stana.
Cena izražena bez pdv-a.
Završetak radova septembar 2026.godine.
Odlična povezanost sa svim delovima grada.Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas!
Bečmen, Đure Jakšića, 29.40m2, 1.5, nov
29 m2
Kvadratura1.5
StrukturaPrizemlje od 2
Spratnost47.000 €Detaljnije1.620 €/m²
Optimist nekretnine Vam nude lux stanove u izgradnji u stambenom kompleksu u Bečmenu, u ulici Đure Jakšića.
Stanovi su sa pravosnažnom građevinskom dozvolom.
Stan se satoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila.
Mogućnost povraćaja pdv-a za kupce prvog stana.
Cena izražena bez pdv-a.
Završetak radova septembar 2026.godine.
Odlična povezanost sa svim delovima grada.Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas!
Golf naselje, Tuniska, 70m2, 1.5, useljiv
70 m2
Kvadratura1.5
StrukturaPolusuteren od 2
Spratnost220.000 €Detaljnije3.142 €/m²
Optimist nekretnine Vam nude stan na odličnoj lokaciji, 100m od Košutnjaka.
Stan se sastoji od spavaće sobe, hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom.
Moguća adaptacija u 2.5-soban.
Iz dnevne sobe se izlazi u deo dvorišta oko 15m2, koje pripada samo tom stanu.
Stan je odlično osvetljen.
Grejanje norveški radijatori, alu stolarija petokomorna, hrastov parket.
Predato za legalizaciju.Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas!
Zemun centar, Jovana Subotića, 29m2, 1.0
29 m2
Kvadratura1.0
StrukturaPrizemlje od 3
Spratnost140.000 €Detaljnije4.827 €/m²
Optimist nekretnine vam nude luksuzno opremljen jednosoban stan u Zemunu, u Ulici Jovana Subotića.
Stan se nalazi u prizemlju uredne stambene zgrade spratnosti prizemlje od tri sprata.
Površina stana je 29 m² i uknjižen je, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita.
Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje- dnevne sobe i kupatila.
Funkcionalno je organizovan, kompletno uređen i luksuzno namešten.
Grejanje je etažno (EG), što omogućava kontrolu troškova.
Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas!
Retenzija, Prve pruge, 60m2, 2.0
60 m2
Kvadratura2.0
Struktura5 od 7
Spratnost650 €Detaljnijemesečno
Optimist nekretnine Vam nude kompletno namešten dvosoban stan na 5. spratu stambene zgrade u Retenzijama.
Nekretnina se nalazi u blizini Zemunskog keja i nedaleko od Zemunskog parka.
Stan se sastoji od dve sobe, kupatila, kuhinje i prostrane terase idealne za odmor i uživanje.
Besplatan javni parking.
Ljubimci nisu dozvoljeni.Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas.
Optimist Real Estate offers you a fully furnished two-bedroom apartment on the 5th floor of a residential building in Retenzije.
The property is located near the Zemun Quay and not far from Zemun Park.
The apartment consists of two rooms, a bathroom, a kitchen, and a spacious terrace ideal for relaxation and enjoyment.
Free public parking is available.
Pets are not allowed.Thank you for taking the time to review our ad.
Dragice Končar, duplex, 95m2, 4.0
95 m2
Kvadratura4.0
Struktura5 od 5
Spratnost249.900 €Detaljnije2.630 €/m²
Optimist nekretnine Vam nude renoviran, četvorosoban dupleks u ulici Dragice Končar.
Nalazi se na petom spratu bez lifta.
I nivo: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, ostava.
II nivo: Dve spavaće sobe, kupatilo, terasa.Stan se nalazi na jednoj od najboljih ulica u naselju Braće Jerković.
Lokacija je odlično povezana gradskim prevozom sa svim delovima grada.
Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas!
Paviljoni, Radoja Dakića, 40m2, 1.5
40 m2
Kvadratura1.5
Struktura6 od 6
Spratnost124.900 €Detaljnije3.122 €/m²
Optimist nekretnine vam nude izuzetno funkcionalan 1.5 stan površine 44 m² sa prostranom terasom od čak 10 m², smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Paviljona, u ulici Radoja Dakića.
Stan se nalazi na 6/6 spratu, južne orijentacije, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana.
Stan je potpuno renoviran, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, sa racionalnim rasporedom prostorija i velikom terasom idealnom za uživanje, odmor ili rad od kuće.
Grejanje je etažno, što omogućava kontrolu troškova.Zgrada je pozicionirana između parkova, u tihoj i prijatnoj sredini, a u neposrednoj blizini se nalaze škola, javni prevoz, prodavnice i svi neophodni sadržaji za kvalitetan svakodnevni život.
Stan je uknjižen, odličan kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje.
Postoji tavanski prostor pored, koji može da se pripoji stanu.
Hvala što ste odvojili vreme za naš oglas!
Dupleks, hotel Zira – pet friendly
84 m2
Kvadratura4.0
Struktura4 od 4
Spratnost900 €Detaljnije10 €/m²
Optimist nekretnine vam nude jedinstvenu priliku za život u četvorosobnom dupleksu u jednom od elitnih naselja.
Stan ima 84m2 i terasu od 5m2 koja gleda na Ruzveltovu ulicu i dalje ka centru grada.
Prostire se na dva nivoa, na donjem nivou se nalaze hodnik, spavaća soba sa terasom, ostava opremljena policama, kuhinja i dnevna soba.
Na gornjem nivou se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo.
Svaka soba ima svoj francuski ležaj, tv komode, LCD tv…
Kuhinja je kompletno opremljena belom tehnikom, u stanu se nalaze i dva klima uređaja, kao i veš mašina.U blizini stana se nalaze Super Vero, hotel Zira, Vukov spomenik, Skupština, Terazije, knez Mihajlova, gradska bolnica i mnoge druge poslovne firme.
Stan je takođe idealan i za kancelarijski prostor.
Dobrodošli su i kućni kjubimci uz obavezu dobre nege od strane vlasnika prema nameštaju i ostalom inventaru.
Mesečni ukupni troškovi iznose 16.000 RSD + struja po potrošnji.
Parking u okviru zone oko zgrade.
Stan je za svaku preporuku!
Hvala vam što ste izdvojili vreme za naš oglas.Optimist Real Estate offers you a unique opportunity to live in a four-room duplex in one of the elite neighborhoods.
The apartment has 84m2 and a terrace of 5m2 that overlooks Roosevelt Street and further towards the city center. It is spread over two levels, on the lower level there is a hallway, a bedroom with a terrace, a pantry equipped with shelves, a kitchen and a living room. On the upper level there are two bedrooms and a bathroom. Each room has its own double bed, TV chest of drawers, LCD TV… The kitchen is fully equipped with appliances, the apartment has two air conditioners, as well as a washing machine. In the vicinity of the apartment there are Super Vero, Hotel Zira, Vuk’s monument, Parliament, Terazije, Knez Mihajlova, the city hospital and many other businesses. The apartment is also ideal for office space. House pets are also welcome, with the owner’s obligation to take good care of the furniture and other inventory. Total monthly costs are RSD 16,000 + electricity per consumption. Parking within the zone around the building.
The apartment is highly recommended!
Thank you for taking the time to view our ad.


















