Stan
Prodaja
Istaknuto

Stadion Partizana, komplet renoviran, useljiv

368.000 €4.543 €/m²
    01 Stan Savski Venac Zvečanska
    02 Stan Savski Venac Zvečanska
    03 Stan Savski Venac Zvečanska
    04 Stan Savski Venac Zvečanska
    05 Stan Savski Venac Zvečanska
    06 Stan Savski Venac Zvečanska
    07 Stan Savski Venac Zvečanska
    08 Stan Savski Venac Zvečanska
    09 Stan Savski Venac Zvečanska
    10 Stan Savski Venac Zvečanska
    11 Stan Savski Venac Zvečanska
    12 Stan Savski Venac Zvečanska
    13 Stan Savski Venac Zvečanska
    14 Stan Savski Venac Zvečanska
    15 Stan Savski Venac Zvečanska
    16 Stan Savski Venac Zvečanska
    17 Stan Savski Venac Zvečanska
    18 Stan Savski Venac Zvečanska
    19 Stan Savski Venac Zvečanska
368.000 €4.543 €/m²
    01 Stan Savski Venac Zvečanska
    02 Stan Savski Venac Zvečanska
    03 Stan Savski Venac Zvečanska
    04 Stan Savski Venac Zvečanska
    05 Stan Savski Venac Zvečanska
    06 Stan Savski Venac Zvečanska
    07 Stan Savski Venac Zvečanska
    08 Stan Savski Venac Zvečanska
    09 Stan Savski Venac Zvečanska
    10 Stan Savski Venac Zvečanska
    11 Stan Savski Venac Zvečanska
    12 Stan Savski Venac Zvečanska
    13 Stan Savski Venac Zvečanska
    14 Stan Savski Venac Zvečanska
    15 Stan Savski Venac Zvečanska
    16 Stan Savski Venac Zvečanska
    17 Stan Savski Venac Zvečanska
    18 Stan Savski Venac Zvečanska
    19 Stan Savski Venac Zvečanska
19
fotografija

Pregled

ID Nekretinine : 3476
Link kopiran u privremenu memoriju!
Kvadratura
81m²
Struktura
3.0
Spratnost
1 od 5

Opis

Optimist nekretnine Vam nude luksuzno opremljen trosoban stan površine 81m² sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija, u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje na izuzetnoj lokaciji, bez ikakvih ulaganja.

Stan je kompletno renoviran i opremljen vrhunskim materijalima i pažljivo biranim detaljima — hrastov ševron parket, italijanska keramika, Hansgrohe oprema za kupatilo, Villeroy & Boch sanitarije, premium Bosal ulazna vrata, Blum okovi, mermerni stolovi i neuništiv kompakt u kuhinji.
Zamenjena je aluminijumska stolarija (sa komarnicima), kompletne elektro i vodovodne instalacije su potpuno nove, ugrađena je kvalitetna nemačka rasveta, video nadzor, dve inverter klime (LG i Midea), centralno grejanje i protočni bojler.
Prostran open space dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom pruža izuzetnu udobnost i komfor, dok je svaki deo stana maksimalno funkcionalno iskorišćen, sa obiljem prostora za odlaganje i savršeno organizovanim enterijerom.
Sav nameštaj rađen je po meri i ostaje u stanu, uključujući kompletnu ugradnu tehniku i filter za vodu, uz mogućnost dogovora i za preostali nameštaj.
Zbog konfiguracije terena i pozicije zgrade, stan se u dokumentaciji vodi kao prizemlje, ali je realno pozicioniran na nivou prvog sprata, sa dodatnim stanom i lokalom ispod cele površine stana, kao i garažom ispod pomenutih jedinica.